Showing 1–12 of 13 results

Kategórie a produktové filtre
Zobraziť 9 24 36

Mainline Active Mix- 2 kg

9,9912,99 s DPH
Mainline Active mix (High Impact Groundbait) používa veľké rozdrvené častice, rôzne typy orechov, aktívnych posilovačov a stimulantov. Určené na lov kaprov. Balenie 2kg.

Mainline DUMBELL HOOKERS

9,99 s DPH
Úspešné chytacie boilies Mainline DUMBELL HOOKERS v tvare peletiek. Je vyrobené kvalitných surovín. Balenie 160g a to je 90ks peletiek.

Mainline Fluoro Pop-ups PINK & WHITE

9,99 s DPH
Pop upky od anglíckej firmy Mainline. Balenie obsahuje dve reflexné farby a vizuálne atraktívne farby bielu a ružovú. Balenie 150ml. Veľkosť 14mm.

Mainline HI-VISUAL MINI POP-UPS

10,49 s DPH
Pop upky od anglíckej značky Mainline s dvojnásobnou schopnosťou nadnášania nástrahy. Produkt najvyššej kvality používaný všetkými poprednými kaprármi.

Mainline HI-VISUAL POP-UPS 15mm

9,99 s DPH
Pop upky od anglíckej značky Mainline s dvojnásobnou schopnosťou nadnášania nástrahy. Produkt najvyššej kvality používaný všetkými poprednými kaprármi.

Mainline Hookbait Enh. System

14,99 10,99 s DPH
Díp na nástrahy od aglíckej značky Mainline. Ak potrebujete tvdé boilies ako kameň - prevŕtajte ho a dajte na 2 týždne do dípu. Nerozpúšťa PVA. Balenie 175ml.

Mainline LIQUID MATCH ADDITIVES

7,99 s DPH
Univerzálna tekutina od značky Mainline Liquid Match Additves na zvýraznenie atrakcie návnady alebo nástrahy. Balenie 250ml.

Mainline Particle and Pellet Syrup

10,99 s DPH
Mainline sirup na partikel a pelety. Balenie 500ml. Odporúčané dávkovanie je 10ml na 1kg, ale vďaka prírodným látkam je nemožné zmes predávkovať.

Mainline Pastel Wafter Barrels

8,45 s DPH
Neutrálne vyvážené boilies od anglickej spoločnosti Mainline Pastel Wafters. Umožňuje dokonalú prezentáciu nástrahy. Pastelové farby. Balenie 150ml.

Mainline Pro-Active Bag & Stick Mix

7,009,99 s DPH
Partikle Mainline sa uvoľňujú do okolia okamžite. Lákajú ryby z celého vodného stĺpca. Vhodné do PVA, method mixov, alebo krmiva. Určené na lov kaprov. Balenie 1kg.

Mainline SPOD & PVA Pellet Mix 2kg

13,99 s DPH
Mainline Spod & PVA pelety Mix je zmes unikátnych peliet. Zmiešané veľkosti sa líšia v obsahu oleja a ponúkajú odlišný čas rozpadu. Ideálne pre PVA sáčky.

Mainline STICK MIX LIQUIDS

14,99 s DPH
Anglícka spoločnosť Mainline ponúka Stick Mix Liquid, ktorý obsahuje tekuté vnadidlá, aminokyseliny a prírodný cukor. Balenie 500ml. Nerozpúšťa PVA.